Franchising

Favori, perakende mağazacılığa yeni, farklı, çağdaş ve müşteri odaklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor: Mutlu müşteriler ve mutlu mağazalar...Favori, perakende mağazacılığa yeni, farklı, çağdaş ve müşteri odaklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor: Mutlu müşteriler ve mutlu mağazalar...

Favori mağazalarına giren müşteriler kendileri ve sevdikleri için en iyi ürün seçenekleri buluyor, güler yüzlü ve içten hizmet ile tüm sorularına hızla yanıt alıyor, alışveriş yapsın ya da yapmasın aynı güleryüzle uğurlanıyor.

Müşterisini mutlu eden Favori bayileri de mutlu... Çünkü:

Müşterilerine, trendlere ve modaya yön veren, özgün, yüksek kaliteli, garantili, A'dan Z'ye çok geniş bir ürün çeşitliliği sunabiliyor,

Favori tasarımcılarının sürekli geliştirdiği yeni koleksiyon ve modellerle mağazalarının rakiplerinden daima bir adım önde olmasını sağlayabiliyor,

Favori'den, mağazalarının satış sırasında ve sonrasında müşterileri hayran bırakacak bir hizmet sunabilmek için gerekli know-how ve eğitimleri alabiliyor.

 

Neden Favori?

Favori yalnız kuyumculuk işi ile uğraşan, yaptığı işi de en üst standartlarda yapan lider bir firmadır. 

Favori ürünleri TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. İstenildiği zaman takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor.

Favori'nin 45 e varan tasarımcısı ortalama 15 yıl tecrübeli, uluslar arası başarıları var. Bu nedenle Türkiye de takı modasını Favori yönlendiriyor.

Favori tasarımcılarının tasarladığı modeller rakiplerine göre 3 misli hızlı satılıyor.

Favori rakiplerine göre 5 misli kısa sürede teslimat yapıyor. Showroomda bulunan ürünleri 24 saatte, stokta olmayan siparişleri en geç 15 günde teslim ediyor.

Favori bayileşmeye isim ve tabela satmak olarak bakmıyor. "Favori tabelası asılan her mağaza bizim onurumuz ve gururumuzdur" diye düşünüyor. Onların başarısı için her türlü desteği veriyor.

Favori bayilerine tam ve farklı bir perakendecilik sistemi sunuyor. Dekorasyondan mağaza işletmeciliğine, müşteri ilişkilerinden insan kaynakları ve muhasebeye kadar her türlü altyapı bilgilerini 12 El Kitabı halinde bayilerine anlatıyor. 

Bu bilgiler içerisinde kullanılacak bilgisayar programlarından mağazanın yerel tanıtım planına, özel günler öncesinde ve sırasında yapılacak etkinliklerden mağaza personelinin giyim tarzına ve mağazada çalınacak müziğe kadar her türlü yön gösterici ve standart belirleyici bilgi yer alıyor. Yani toplu bir mağazacılık know-how'ı sunuluyor.

Bayiler Favori'den hukuki, mali ve ticari konularda danışmanlık hizmeti, reklam ve tanıtım konularında danışmanlık ve materyal hazırlama desteği alabiliyor.

Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, program ve web hizmeti uygulamaları da Favori tarafından sağlanıyor.